Sposób działania HOME KEEPER to tylko kilka kroków, które prowadzą do wspólnego działania:

  1. Dzwonisz lub piszesz do HOME KEEPER – jeśli masz mieszkanie, które wynajmujesz albo chcesz wynajmować i nie wiesz jak się za to zabrać, potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami.
  2. HOME KEEPER umawia spotkanie – kontakt telefoniczny lub mailowy to za mało żeby idealnie dopasować ofertę do Twoich potrzeb, dlatego lepiej porozmawiać twarzą w twarz. Zależy nam na tym, żebyś poczuł się swobodnie podczas spotkania dlatego najczęściej umawiamy się w restauracjach, kawiarniach w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Jeżeli jest taka możliwość to spotykamy się w mieszkaniu, które będzie stanowiło przedmiot rozmowy.
  3. TY przedstawiasz nam swoje oczekiwania – powiesz nam czego oczekujesz, zadasz nurtujące Cię pytania. W tym kroku wysłuchamy Cię i postaramy się wyjaśnić wszystkie wątpliwości związane z Twoimi oczekiwaniami.
  4. HOME KEEPER ogląda TWOJĄ nieruchomość – jak już poznamy Ciebie i Twoje potrzeby z przyjemnością zapoznamy się z Twoją nieruchomością.
  5. HOME KEEPER dopasowuje ofertę do Twoich oczekiwań – znając potrzeby, nieruchomość przedstawimy Ci ofertę.
  6. TY podpisujesz z HOME KEEPER umowę – TWOJE mieszkanie zyskuje OPIEKUNA – to już ostatni krok, który pomoże Ci cieszyć się z wynajmu nieruchomości.

Działając wspólnie możemy osiągnąć więcej. Zadzwoń już dzisiaj, nie zwlekaj!

600 331 731